top of page
IMG_7225.jpg

İstanbul'da yaşayan bir fotoğrafçıyım. Sokak fotoğrafları, etkinlik, özel gün, portre fotoğrafları çekiyorum. 

Fotoğrafçılık konusunda İstanbul Hatırası Fotoğraf Merkezi, 40Haramiler Mağara Fotoğrafçılık Muammer Yanmaz'dan fotoğrafçılık eğitimleri aldım. Bu eğitimler kapsamında fotoğraf sergilerine katıldım. Mario Levi'nin İçimdeki İstanbul Fotoğrafları kitabından hareketle Muammer Yanmaz küratörlüğünde gerçekleştirilen karma fotoğraf sergisine katıldım. İFSAK bünyesinde gerçekleştirilen İstanbul SEMT projesi kapsamında, İstanbul'un semtlerini fotoğrafladım ve düzenlenen karma sergide yer aldım. 

Fotoğraf her şeyden önce bir iletişim aracıdır ve sağladığı iletişim anlık değil süreklidir. Duyguya, coşkuya, hüzne, sevince, endişeye, korkuya, kısacası hayata ortaklık eder. Bu nedenle her yönüyle hayatı, insanı, canlıları, duyguları yansıtan, kendi içi ve çevresiyle etkileşim halinde fotoğraflar çekiyorum.

 

Özel gün, davet, düğün, doğum günü, özel veya iş amaçlı toplantı ve etkinlikler, seminer, konferans ve eğitimlerde fotoğraf çekimleriniz veya ortak çalışmalar için arayabilirsiniz.

+905332086106

Eğer bir sosyal yardım kurumu veya okulsanız, zaten zorluklarla gerçekleştrdiğiniz etkinliklerde fotoğraf çekimleri için ayıracak ek bir bütçeniz kalmadıysa, ücretsiz fotoğraf çekim talepleriniz için lütfen aşağıdaki alandan mesaj atınız... 

Instagram: lvnt.arslan

İletişim

Mesajınız için teşekkür ederim. En kısa sürede arayacağım.

bottom of page